Аналітичний звіт Дотрмання соціально-економічних прав ВПО на Львівщині: висновки та рекомендації

0

В рамках проєкту «Дотримання соціально-економічних прав ВПО у Львівській області» було здійснено низку заходів, в результаті яких було підготовлено наступні документи:

  1. Аналітичний звіт щодо зацікавлених сторін (картування), що здійснюють підтримку ВПО у соціально-економічній сфері у Львівській області.
  2. Аналітичний звіт щодо ВПО у Львівській області, зокрема, їхнього соціально-економічного становища
  3. Звіт за результатами анкетування ВПО
  4. Звіт за результатами фокус-груп
  5. Звіт за результатами глибинних інтерв’ю

Кожен із вище названих звітів містить проміжні висновки, які базуються на відповідних матеріалах. Методом співставлення цих висновків були напрацьовані рекомендації, які стосуються в основному органів регіональної та місцевої влади при розробці відповідних документів – стратегій, програм розвитку, конкретних проєктів на період 2024-2027 років. Висновки і рекомендації також можуть бути корисними для інших суб’єктів підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО), а саме: відповідних міжнародних інституцій та програм, організацій громадянського суспільства, особливо тих, що створені для захисту прав ВПО і за участю ВПО.

“Програма “Стійкість” – це проект, який фінансується Європейським Союзом і впроваджується неурядовою організацією ЕRIM у партнерстві з Black Sea Trust, Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій, Фондом “Східна Європа”, Фондом “Дім прав людини” та Домом прав людини в Тбілісі. Проект спрямований на посилення стійкості та ефективності ОГС, що постраждали від війни, та суб’єктів громадянського суспільства, які постраждали від війни в Україні, включно з незалежними ЗМІ та правозахисниками”.

Ця публікація була підготовлена в рамках проекту «Екстрена підтримка громадянського суспільства та ЗМІ у відповідь на війну в Україні» за сприяння Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю ГО “Європейськй діалог” і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Детально читайте тут:

Завантажити (PDF, 341KB)

Коментарі