Аналітика культури

0

ucf_logo_transparent_ua_full_color“Аналітика культури” – це одна з грантових програм Українського культурного фонду, яка має на меті компенсувати брак знань про стан справ та перспективи розвитку секторів культури та креативних індустрій та закласти фундамент для системного вивчення ринків, аудиторій та процесів суспільної трансформації у сфері культури.

Саме в цій програмі громадська організація “Європейський діалог” підготувала та подала свій проект, завдяки якому запланувала дослідити і систематизувати питання взаємовідносин сфер культури та туризму, для якого культурно-мистецькі діяльності є базовими в системі туристичної привабливості територій.

І ось врешті ми можемо розповісти, що наш проект був визнаний одним з переможців. Уже з перших днів червня наша аналітична група приступила до проведення аналізу “зон пересікання” культурно-мистецьких діяльностей та туристичної привабливості територій на національному і регіональному/муніципальному рівнях.

Часу небагато, адже уже через 5 місяців ми хочемо презентувати остаточний варіант дослідження. На цей період ми запланували багато цікавих публічних подій, тому слідкуйте за нашими оновленнями. Ми будемо мати, чим вас здивувати!

Коментарі