Аналіз можливостей та потреби співробітництва територіальних громад в межах агломерації «Дрогобиччина»

0

Регіональна агломерація «Дрогобиччина» (далі – Агломерація) складається з міст Дрогобич, Борислав, Трускавець, Стебник, селища Східниця та сусідніх населених пунктів Дрогобицького району. Вони складають групу сусідніх поселень, які мають інтенсивні економічні та культурно-побутові зв’язки за рахунок спільного ринку праці, ментальної подібності і інтегрованої історії. Дані міста утворюють поліцентричну агломерацію, де Дрогобич – центральне місто, Стебник і Борислав – промислові центри, Трускавець і Східниця – рекреаційні.

У 1995 році ДП «Містопроект» розробило схему планування Агломерації, а у 2003 році за ініціативи міського голови Трускавця створена асоціація міст і територіальних громад Дрогобиччини «Регіональна агломерація «Дрогобиччина». Проте на сьогодні її створення не принесло бажаних результатів щодо співробітництва та планування.

Дослідження присвячене визначенню можливостей та потреб співробітництва територіальних громад в межах Агломерації, на основі аналізу поточного стану соціально-економічного розвитку Дрогобиччини.

Детальніше про це в аналітичній записці Тараса Баранецького:

Завантажити (PDF, 1.34MB)

Коментарі