АНОНС! 24 лютого у Києві відбудеться конференція “Від утворення об’єднаних територіальних громад – до розумного зростання”

0

З моменту ухвалення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (1 квітня 2014 року) досягнуто чималих результатів, а з ними з’явилось чимало викликів.

Об’єднані територіальні громади отримали нові повноваження і ресурси, а з ними – нові можливості. Оскільки метою реформи місцевого самоврядування є не тільки делегування повноважень на місця, а й зростання якості рівня життя мешканців та надання послуг на базовому рівні, що може бути досягнуто за умови зростання економіки ОТГ.

Інститут громадянського суспільства організовує конференцію “Від утворення об’єднаних територіальних громад – до розумного зростання”, яка відбудеться 24 лютого 2017 року в Концертній залі Українського дому (м. Київ, вул. Хрещатик, 2), на якій очікується розглянути низку питань, що стосуються зростання спроможності і ресурсного потенціалу ОТГ завдяки спільній діяльності органів місцевого самоврядування, активних громадян та представників бізнесу. Український бізнес має знайти нових партнерів і ринки збуту, а ОТГ – нові технології та можливості українського бізнесу.

Всього очікується запросити до 300 осіб.

Формат Конференції передбачає:

  • підведення підсумків впровадження Інститутом громадянського суспільства та партнерами проектів, скерованих на підтримку місцевого самоврядування;
  • презентацію об’єднаними територіальними громадами у вигляді виставкових промо-точок або банерів для висвітлення свого інвестиційного потенціалу і пропозицій (потужностей) своєї місцевої економіки, а також наявних історій успіху;
  • презентацію підприємствами різних галузей, що стосуються життєзабезпечення громад (будівництво, водопостачання, освітлення, спорту);
  • публічне обговорення питань, що стосуються: інституційної спроможності стратегічно планувати місцевий економічний розвиток; залучення бізнесу до розвитку ОТГ; гармонізації законодавства у сферах освіти, охорони здоров’я, захисту навколишнього середовища; ефективності міжнародної донорської допомоги; вироблення подальшого бачення впровадження реформи на основі пропозицій учасників заходу.

Обране місце проведення Конференції «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) дозволяє організувати там міні-виставку підприємств, які займаються виробництвом товарів, що використовуються ОТГ, чи надають послуги у сферах їх повноважень (водопостачання, освітлення, обладнання для шкіл, проектні роботи з просторового планування, сухе будівництво).

Для кожної зацікавленої компанії безкоштовно надається місце площею 3 кв. метри, обладнане розеткою, світлом та виставковим стендом розміром 2,5 м (висота) х 1 м (ширина).

Передбачаються пленарні та секційні засідання.

Пленарні засідання будуть присвячені тенденціям, які сформувались щодо становлення ОТГ та їхніх можливостей для розумного зростання в нових умовах. «Розумне зростання», новий для України термін, який сьогодні означає провідну тенденцію до розвитку міст, муніципалітетів та регіонів у Європейському Союзі і увібрав в себе найновіші підходи до зростання, що базуються на розумній спеціалізації, розумному просторовому плануванні та ощадливому використанні ресурсів.

На секційних засіданнях буде змога обмінятись досвідом між ОТГ, які уже працювали у новому статусі впродовж 2016 року та новими ОТГ, що тільки утворились. Бізнес зможе ознайомитись із новими ринками, якими для них є ОТГ, а ОТГ зможуть побачити нові проектні та технологічні рішення для власних проектів розвитку.

Конференція має стати стартом нового формату відносин ОТГ із підприємництвом та поставити на порядок денний реформи нові завдання – забезпечення розумного зростання на всьому українському просторі.

Під час Конференції вестиметься онлайн трансляція українською та англійською мовами.

Для участі в Конференції представників об’єднаних територіальних громад, громадського сектору, міжнародних організації/проектів МТД реєстрація за посиланням до 14 лютого.

Для участі в Конференції представників бізнесу реєстрація за посиланням до 14 лютого.

Акредитація ЗМІ за посиланням до 23 лютого.

Звертаємо увагу, включення до списку учасників Конференції підтверджується надходженням відповідного повідомлення від організаторів.

У разі виникнення запитань, звертайтесь, будь ласка, за телефоном (044) 529-73-94

Детальніше про конференцію дивіться тут.

Коментарі