Анонс! Дебати “Бюджети об’єднаних громад і районів Львівщини на 2016 рік”

0

У жовтні 2015 року департамент фінансів Львівської обласної державної адміністрації розпочав процес консультацій щодо підготовки бюджетів об’єднаних громад у Львівській області. Станом на 17 грудня громади підготували свої перші бюджети. Синхронно з громадами, Кабінет Міністрів України провів презентацію проекту Державного бюджету на 2016 рік та змін до Податкового кодексу в парламенті України. Сподіваємось, що до 24 грудня Верховна Рада України зможе прийняти зважені рішення і ухвалити бюджет, який не вплине на якість бюджетного забезпечення територіальних громад у 2016 році.

Мета дебатів: здійснити аналіз та обговорення бюджетів об’єднаних громад Львівщини на 2016 рік.

Панельні виступи:

1. «Вузькі місця» бюджетів об’єднаних громад Львівщини на 2016 рік (представники департаментів фінансів, освіти та науки, охорони здоров’я Львівської ОДА; представник постійної комісії Львівської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку).

2. Як виглядають бюджети районів, в яких створені об’єднані громади (представник Самбірської районної ради; аналітик ГО «Європейський діалог»).

3. Додаткові джерела наповнення бюджетів об’єднаних громад налітик ГО «Європейський діалог»).

4. Виступи учасників дебатів.

Учасники дебатів (за категоріями):

члени постійної комісії Львівської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку;

представники департаментів Львівської обласної державної адміністрації та фінансових управлінь районних державних адміністрацій;

представники районних рад та рад об’єднаних громад;

представники неурядових організацій, діяльність яких дотична до питань децентралізації;

представники засобів масової інформації.

Час проведення: 22 грудня 2015 року, з 10:00 до 13:00 год.

Місце проведення: готель «Дністер», 2-ий поверх, вулиця Матейка, 6, м. Львів.

Дебати організовують ГО «Європейський діалог» та Офіс реформ у Львівській області в рамках «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні», яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA).

Коментарі