АНОНС!!! Публічні слухання «Реформа середньої освіти у партнерстві з місцевим самоврядуванням»

0

10 грудня 2016 року, під патронатом Міністерства освіти і науки України, у Львові відбудуться публічні слухання «Реформа середньої освіти у партнерстві з місцевим самоврядуванням», учасниками яких будуть голови об’єднаних громад, керівники обласних, міських, районних, об’єднаних громад підрозділів освіти, керівники загальноосвітніх навчальних закладів, представники фахових асоціацій вчителів, інститутів підвищення кваліфікації та неурядових організацій.

У рамках заходу планується обговорити такі питання:

  • пріоритетні завдання реформи, бачення майбутньої моделі системи середньої освіти;
  • завдання реформи на 2017 рік, ключові критерії успішності;
  • особливості бюджетного фінансування у 2017 році;
  • моделі оптимізації мережі ЗНЗ, бачення освітніх округів та опорних шкіл;
  • приклади практичного впровадження елементів реформи у регіоні.

Для представників засобів масової інформації об 11:00 год. відбудеться брифінг за участі заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея, директора з науки та розвитку Інституту громадянського суспільства Анатолія Ткачука та директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Любомири Мандзій.

Запрошуємо Вас стати учасником слухань, які відбудуться в конференц-залі готелю «Львів» (м. Львів, проспект Чорновола, 7).

Початок о 10:00 год., реєстрація учасників – з 9:30 год.

Публічні слухання організовані Інститутом громадянського суспільства та ГО “Європейський діалог” за підтримки Міністерства освіти і науки України та залученням проекту SKL International.

Коментарі