АНОНС! У п’ятницю відбудуться дебати про стан і перспективи регіональних програм розвитку

0

Аналітична група громадської організації «Європейський діалог», у рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні, провела дослідження, у якому проаналізовані основні питання, які мають вплив на формування і реалізацію регіональної політики розвитку, а саме: нормативно-правове забезпечення цього процесу, Стратегію розвитку Львівщини до 2020 року та План заходів з її реалізації, обласні цільові програми; інституційне забезпечення процесу та порівняння інституційних акторів у сфері політики регіонального розвитку на прикладі Львівської області та Підкарпатського воєводства.

Результати цього дослідження ми запланували обговорити на дебатах з депутатами Львівської обласної ради, керівниками структурних підрозділів Львівської обласної державної адміністрації та представниками громадськості, які беруть активну участь у процесі реалізації регіональної політики області.

Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь у дебатах «Регіональні програми розвитку у Львівській області: стан і перспективи», які відбудуться 2 червня 2017 року в готелі «Дністер» (м. Львів, вул. Матейка, 6, конференц-зал 9 поверх). Початок реєстрації учасників з 10:00 год. Захід розпочнеться о 10:30 год.

Програма заходу:

10:00 – 10:30 Реєстрація учасників. Кава, чай
10:30 – 10:35 Вступне слово
Дмитро Посипанко, ГО «Європейський діалог»
10:35 – 10:50 Презентація результатів дослідження «Регіональні програми розвитку у Львівській області: стан і перспективи»
Олександр Софій, ГО «Європейський діалог»
10:50 – 11:15 Бачення взаємодії державних цільових програм і субвенцій з обласними програмами на прикладі Програми розвитку Львівщини на 2017-2020 роки
Павло Хобзей, заступник Міністра освіти і науки України (skype-зв’язком)
11:15 – 11:30 Регіональні програми розвитку та Стратегія розвитку Львівщини – успіхи і виклики
Роман Филипів, директор департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації
11:30 – 11:45 Регіональні програми розвитку – нові підходи Львівської обласної ради
Олег Домчак, голова комісії Львівської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку
11:4513:00 Обговорення доповідей
Обговорення проекту рекомендацій
Коментарі