АНОНС! У Самборі відбудуться дебати щодо Конкурсу ініціатив громад на 2017 рік

0

13 жовтня 2016 року о 12:00 год. в приміщенні сесійної зали Самбірської районної ради розпочнуться дебати на тему “Програма проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2017 рік”.

Мета дебатів: запропонувати узгоджені підходи до модернізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів  місцевого розвитку на 2016-2020 роки» (далі – Програма) у Львівській області.

 Проблеми до обговорення

  1. Як пов’язати Програму із галузевими реформами?
  2. Які чинники необхідно врахувати в умовах децентралізації?
  3. Як покращити процес моніторингу та оцінювання Програми і відбору мікропроектів?
  4. Як узгодити пріоритети Програми із пріоритетами Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), Плану реалізації Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року та обласними цільовими програмами?

Панельні виступи:

1. Результати Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів за 2016 рік: основні виклики та успіхи
2. Програма проведення обласного конкурсу мікропроектів та її «союзники» – ДФРР, Стратегія розвитку Львівщини до 2020 року та обласні цільові програми
3. Процес моніторингу та оцінювання Програми і відбору мікропроектів
4. Пропоновані варіанти механізмів реалізації Програми у 2017 році

Модератор: Олександр Софій, керівник аналітичної групи ГО “Європейський діалог”.

Час панельних виступів для доповідачів – 20 хв. (до 15 хв. – виступ, 5 хв. – відповіді на 3 запитання).

Виїзд від Львівської обласної ради (вул. Винниченка, 16) у четвер 13 жовтня о 10:00 год. Зацікавлених, взяти участь у зазначених дебатах, прохання акредитуватись за номером телефону 0322538078 (Тарас Баранецький). Кількість місць обмежена.


Дебати організовують громадська організація “Європейський діалог” та Львівська обласна рада в рамках МЕМО про співпрацю за фінансової підтримки «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні», яку виконує Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA).

Коментарі