Берегти довкілля завжди на часі

0

Друзі. Гаряча фаза війни не скасувала  інші проблеми, які завжди були актуальними для нашого суспільства. У тому числі ми вже неодноразово звертали  увагу на екологічні проблеми.

Завдяки проєкту “Екологічна політика Трускавецької громади” в рамках конкурсу «Впровадження стратегічних планів об’єднаних територіальних громад щодо охорони довкілля» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу ми очікуємо, що Трускавецька громада отримає найближчими днями 8 нових контейнерів для роздільного збору сміття.

Чому це так важливо? Сортування сміття дозволяє організувати переробку цінних речовин, які ще можуть послужити людям, і не потрапити їм на сміттєзвалище. Наприклад, легко можна переплавити скляну пляшку чи алюмінієву банку і з отриманого матеріалу виробити іншу продукцію. А переробка макулатури може зберегти тисячі дерев.

Ніхто не скасовував екологічні проблеми на час війни. Тому давайте разом сортувати сміття і берегти довкілля заради майбутнього наших нащадків.

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4USociety». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».
Коментарі