Чергова інформаційна зустріч «Європейського діалогу» з представниками майбутніх об’єднаних громад

0

Аналітики Громадської організації «Європейський діалог» продовжують пошуки партнерів серед майбутніх об’єднаних територіальних громад для підготовки проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», який спрямований на підтримку процесів децентралізації в частині застосування законодавства щодо добровільного об’єднання громад в Україні.

13 серпня 2015 року Олександр Софій та Тарас Баранецький відвідали Немирівську селищну раду Яворівського району, яка в майбутньому має стати адміністративним центром Немирівської територіальної громади, до складу якої також повинні увійти Смолинська, Середкевичівська та Завадівська сільські ради.

У ході зустрічі, на якій були присутні Немирівський селищний голова та Смолинський і Завадівський сільські голови, з’ясувалося, що уже після схвалення Львівською обласною радою Перспективного плану формування спроможних територіальних громад Львівщини мешканці села Грушів виявили бажання увійти до складу майбутньої Немирівської територіальної громади, хоча станом на сьогодні це село входить до складу Дрогомишльської сільської ради, яка у свою чергу повинна стати частиною Нагачівської територіальної громади.

Довідково. До складу майбутньої Немирівської територіальної громади має увійти 23 населені пункти із загальною чисельністю населення понад 8 500 чоловік.

Коментарі