Чи готові неурядові організації Львівщини до формування та реалізації регіональних політик?

0

Чи готові неурядові організації Львівщини до формування та реалізації регіональних політик?

На це питання шукали відповіді представники інститутів громадянського суспільства Львівщини, які позиціонують себе як аналітичні центри і мають великий досвід у проектному менеджменті, під час зустрічі, що відбулась 16 лютого 2016 року. Організатором зустрічі виступила Громадська організація “Європейський діалог”.

DSC_0114Керівник аналітичної групи “Європейського діалогу” Олександр Софій представив колегам напрацювання і пропозиції організації щодо вдосконалення процесу реалізації регіональної політики на Львівщині та запропонував напрацювати спільний дієвий механізм моніторингу та контролю за виконанням Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року та Плану її реалізації у 2016-2018 роках, обласних цільових програм. “Проекти на виконання Стратегії, що подаються до Державного фонду регіонального розвитку, повинні бути розвитковими і стратегічними для Львівщини, а цільові регіональні програми, на які цьогоріч в обласному бюджеті передбачено понад 768 мільйонів гривень, повинні корелюватися і відповідати Стратегії. А ми, як представники неурядових організацій, спільно з місцевими органами влади маємо напрацювати чіткий механізм оцінювання результатів цих проектів і програм”, – зазначив Олександр Софій.

У підсумку було прийняте рішення проводити такі експертні зустрічі на регулярній основі.

Детальніше із пропозиціями “Європейського діалогу” щодо вдосконалення процесу реалізації регіональних політик на Львівщині можна ознайомитись у нашій презентації:

Завантажити (PPT, 2.31MB)

 

Коментарі