Державна допомога за новими правилами Угоди про Асоціацію

0

13 травня у Львові експерти ГО «Європейський діалог» презентували дослідження, де проаналізовано усі гроші з бюджету Львівської області, які надаються у вигляді державної допомоги.

Її отримує  бізнес, комунальні підприємства, неурядові організації тощо. Угода про асоціацію, яка відкрила нам Зону вільної торгівлі з ЄС в 2014 році, вимагає обмежити державну допомогу, аби  не спотворювати чесну конкуренцію на ринку.

У дослідженні експерти проаналізували, які гроші з бюджету за новими правилами потрібно вважати державною допомогою, а які – ні. Вони також рекомендували місцевим чиновникам, коли за погодженням розподілу державної допомоги варто звертатися до Антимонопольного комітету України. Запропоновані рекомендації є доцільними для всіх областей України.

Дослідження було проведено за підтримки проекту «Громадська синергія», який фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним фондом «Відродження».

Переглянути навчальні модулі Антимонопольного комітету України з питань надання державної допомоги суб’єктам господарювання можна за посиланням: http://dialog.lviv.ua/pravila-nadannya-derzhavnoyi-dopomogi-navchalni-moduli-antimonopolnogo-komitetu-ukrayini/

Завантажити (PPT, 4.04MB)

 

DSC_0109 DSC_0111 DSC_0117 DSC_0118 DSC_0122 DSC_0129 DSC_0131

 

Коментарі