Державна, регіональна та місцева політика щодо дотримання прав ВПО

0

Під час круглого столу за результатами дослідження «Дотримання соціально-економічних прав ВПО у Львівській області» керівнк аналітчної групи ГО “Європейський діалог” Олександр Софій презентував методологію проведеного дослідження та основні рекомендації.

“Програма “Стійкість” – це проект, який фінансується Європейським Союзом і впроваджується неурядовою організацією ЕRIM у партнерстві з Black Sea Trust, Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій, Фондом “Східна Європа”, Фондом “Дім прав людини” та Домом прав людини в Тбілісі. Проект спрямований на посилення стійкості та ефективності ОГС, що постраждали від війни, та суб’єктів громадянського суспільства, які постраждали від війни в Україні, включно з незалежними ЗМІ та правозахисниками”.

Ця публікація була підготовлена в рамках проекту «Екстрена підтримка громадянського суспільства та ЗМІ у відповідь на війну в Україні» за сприяння Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю ГО “Європейський діалог” і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Завантажити (PDF, 163KB)

Коментарі