Дистанційна зустріч у рамках проєкту USAID “ГОВЕРЛА”

0

Команда ГО “Європейський діалог” провела онлайн-нараду із локальними координаторами та представниками громад-учасниць проєкту   «Партнерство між громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування в інтеграції та адаптації внутрішньо переміщених осіб у територіальні громади Львівської області», що реалізується за підтримки  Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Під час дистанційної зустрічі обговорили посилення ефективності надання гуманітарної допомоги ВПО у громадах-партнерках проєкту, покращення ефективності процесу звітності партнерських організацій, налагодження більш ефективної діяльності локальних координаторів. Також домовились посилити процес мережування організацій для участі у подальших проєктах та подачі спільних проєктних заявок до грантодавців.
Ця публікація була створена ГО Асоціація Культурних Ініціатив / Association of Cultural Initiatives у співпраці з ГО Європейський Діалог в рамках Проєкту «Партнерство між громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування в інтеграції та адаптації внутрішньо переміщених осіб у територіальні громади Львівської області», та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через HOVERLA / проєкт USAID в Україні. Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.”
2 3 5 6 7 8 10 11 14.10
Коментарі