Дослідження громадської активності та ініціативності ВПО у громадах західної частини України

0

Відбулась презентація дослідження громадської активності та ініціативності внутрішньо переміщених осіб у громадах західної частини України. Результати дослідження представила Наталія Морозюк, к.е.н., доцент, експерт ГО «Європейський діалог».

Метою дослідження є вивчення громадської активності та ініціативи внутрішньо переміщених осіб у громадах західної частини України. Для цього проведено емпіричне дослідження шляхом соціологічного опитування через анкетування голів місцевих громадських організацій та проведення індивідуальних інтерв’ю з ВПО. У результаті виявлено перешкоди для довгосторокової адаптації ВПО у приймаючих громадах та розроблені пропозиції для їх подолання.

Це дослідження проводиться за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Результати дослідження:

Завантажити (PDF, 473KB)

Коментарі