Дотримання соціально-економічних прав ВПО: публічна дискусія у Києві

0

ГО “Європейський діалог” долучився до публічної дискусії “Соціально-економічні права ВПО: ситуація в регіонах через два роки від початку масової міграції українців”. Під час заходу, що відбувся 21 лютого у Києві, були представлені результати аналітичного дослідження щодо дотримання прав ВПО.

Зокрема керівник аналітичної групи ГО “Європейський діалог” Олександр Софій розповів про нашу частину спільного аналітичного дослідження – «Дотримання соціально-економічних прав ВПО у Львівській області».

З аналітикою можна ознайомитись тут:

http://dialog.lviv.ua/analitichniy-zvit-dotrmannya-sotsialno-ekonomichnih-prav-vpo-na-lvivshhini-visnovki-ta-rekomendatsiyi/

http://dialog.lviv.ua/7479-2/

http://dialog.lviv.ua/analitichniy-zvit-shhodo-zatsikavlenih-storin-kartuvannya-shho-zdiysnyuyut-pidtrimku-vpo-u-sotsialno-ekonomichniy-sferi-u-lvivskiy-oblasti/

“Програма “Стійкість” – це проект, який фінансується Європейським Союзом і впроваджується неурядовою організацією ЕRIM у партнерстві з Black Sea Trust, Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій, Фондом “Східна Європа”, Фондом “Дім прав людини” та Домом прав людини в Тбілісі. Проект спрямований на посилення стійкості та ефективності ОГС, що постраждали від війни, та суб’єктів громадянського суспільства, які постраждали від війни в Україні, включно з незалежними ЗМІ та правозахисниками”.

Ця публікація була підготовлена в рамках проекту «Екстрена підтримка громадянського суспільства та ЗМІ у відповідь на війну в Україні» за сприяння Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю ГО “Європейськй діалог” і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

P1011472 P1011505 P1011511 P1011521

Коментарі