Громадські інформаційні центри Львівщини – в режимі доступу 7/24

0

«Європейський діалог» розпочав реалізацію проекту «Громадські інформаційні центри Львівщини – в режимі доступу 7/24». Спільно з Львівською обласною радою та Регіональним тренінговим центром Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки «ЄД» до червня 2015 року працюватиме над покращенням електронного доступу до інформації органів влади та активізацією участі громадян в урядуванні шляхом просування інформації щодо сервісів е-урядування і визначення ефективних кроків для підвищення рівня їх використання серед населення Львівщини.

У рамках проекту:

  • відбудуться заходи для просування серед населення електронних послуг і сервісів, що роблять отримання цих послуг прозорим,
  • налагоджуватиметься діалог «влада – громада» з метою визначення е-послуг, потрібних громаді,
  • буде вивчатися рівень використання е-послуг і вироблятимуться пропозиції для поліпшення якості надання послуг та доступу до них.

24 лютого у Львові відбудеться вступний семінар проекту.

Проект «Громадські інформаційні центри Львівщини – в режимі доступу 7/24» втілюється за фінансової підтримки Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX – виконавцем проекту міжнародної технічної допомоги «Глобальні Бібліотеки «Бібліоміст-Україна»

Коментарі