Конкурс ініціатив громад на 2017 рік буде вдосконалений

0

13 жовтня 2016 року у м. Самбір відбулись дебати на тему “Програма проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2017 рік”, які організувала ГО “Європейський діалог” спільно з Львівською обласною радою та Асоціацією місцевих рад “Ради Львівщини”.

У дебатах взяли участь: голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Олег Домчак, депутат Львівської обласної ради Іван Собко, голови районних рад та міські голови міст обласного значення Львівщини, члени Асоціації місцевих рад “Ради Львівщини”, експертне середовище та представники громадськості. Модерував дебати керівник аналітичної групи громадської організації “Європейський діалог” Олександр Софій.

У ході дебатів був обговорений стан реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2016 році та проект Програми на 2017 рік.

 

Дебати були організовані громадською організацією “Європейський діалог” та Львівською обласною радою в рамках МЕМО про співпрацю за фінансової підтримки “Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні”, яку виконує Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA).

Фото з дебатів:

Коментарі