Мінекономрозвитку створило Офіс розвитку малого та середнього підприємництва (МСП)

0

16 жовтня Степан Кубів, Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України підписав Наказ про створення Офісу розвитку МСП при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Офіс розвитку МСП створений за підтримки  Європейського Союзу та є консультативно-дорадчим органом при Мінекономрозвитку, що згодом має стати провідним органом з просування підприємництва та рушієм розвитку конкурентоспроможності МСП в країні.

«Створення Офісу розвитку МСП є наступним кроком у реалізації стратегії уряду, спрямованої на визнання МСП як важливої рушійної сили економічного зростання в країні. Ми також впевнені, що цей Офіс відіграватиме ключову роль у підвищенні внутрішньої та міжнародної конкурентоспроможності українських МСП та фізичних осіб-підприємців. Ми очікуємо на перші відчутні результати для МСП вже у 2019 році», – зазначив Степан Кубів, Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України.
«Розвиток МСБ є одним з пріоритетних напрямків допомоги ЄС Україні, і ми вітаємо стратегічний курс  українського уряду на розвиток МСП, що керується принципом «Спочатку думай про мале», – зазначив Хюг Мінгареллі, Посол, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні.

Головною метою Офісу розвитку МСП є розробка цільових програм підтримки малого та середнього бізнесу, а також створення можливостей для покращення підприємницьких навичок, полегшення доступу до фінансування та розвиток мережі інфраструктури підтримки МСП. Крім того, Офіс розвитку МСП сприятиме координуванню впровадження політики МСП в країні та посиленню співпраці з донорами, а також забезпечить доступ до інформації через спеціалізований інформаційний портал для МСП.

В Офісі розвитку МСП на сьогодні працюють 9 експертів з різноманітним досвідом та навичками, необхідними для ефективного виконання завдань двох відповідних секторів – «Координації політики та інфраструктури підтримки МСП» та «Популяризація підприємництва та програм підтримки МСП».

Довідкова інформація:
Офіс розвитку МСП – консультативно-дорадчий орган при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, створений за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проекту FORBIZ та Ініціативи EU4Business.

За додатковою інформацією, будь ласка,  звертайтесь до Роксолани Підласої, Керівника відділу комунікацій та прес-секретаря Міністерства економічного розвитку і торгівлі України на електронну адресу: press@me.gov.ua.

Коментарі