Молодіжна політика: презентація до онлайн-вебінару

0

Керівник аналітичної групи ГО “Європейський діалог” Олександр Софій провів онлайн-вебінар на тему “Молодіжна політика” для учасників програми «Молодь – потенціал регіону! Твори зміни сам. 2020», оголошеній Democracy Reporting International (Офіс зі сприяння демократії, DRI), що є безсторонньою, незалежною, неприбутковою організацією, зареєстрованою в Берліні (Німеччина).

Democracy Reporting International (DRI) у партнерстві з Центром Перспективних Ініціатив та Досліджень (ЦПІД), Львівською облдержадміністрацією та обласною радою, розпочав другу програму навчання молоді основам державного управління та внутрішнім особливостям роботи регіональної влади.

Така Програма була успішно реалізована у Львівській області в 2019 році. 19 молодих людей з Львівської та Луганської областей пройшли 4-місячне стажування у різних підрозділах Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації, відвідали 5 тренінгових сесій, публічні дискусії у Києві та Львові, а також здійснили навчальний візит в одну з об’єднаних територіальних громад України. Після завершення Програми 5 учасників успішно пройшли конкурс та почали працювати у відповідних департаментах.

Презентація до вебінару:

Завантажити (PDF, 3.07MB)

Коментарі