Молодіжна рада та активізація громади

0

Експерти «Європейського діалогу» в рамках реалізації гранту «Посилення рівня залучення громадян та впливу громадянського суспільства», що реалізовується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», провели вступну інформаційну зустріч із представниками Рава-Руської громади Львівської області.

До розмови долучилися працівники Рава-Руської міської ради, представники громадських організацій, а також голова Молодіжної ради.

Важливо, що у громаді налагоджена співпраця органу місцевого самоврядування та Молодіжної ради, за нею закріплений відповідний спеціаліст міської ради, якого запрошують на збори Молодіжної ради для донесення пропозицій молоді. Також Молодіжна рада за потреби має можливість звертатися до профільного заступника голови громади.

Молодь у громаді достатньо активна, бере участь у всіх заходах, які організовує Молодіжна рада. Уже вдалося створити Молодіжний центр та запустити його діяльність, організувати і провести Молодіжний форум. Проте голова Молодіжної ради поділилась інформацією, що члени Молодіжної ради та активна молодь відчувають потребу також більше долучатися до діяльності самого органу місцевого самоврядування.

Зокрема, молоді люди висловлюють бажання брати участь у засіданнях сесій міської ради, відвідувати інші заходи, а також отримувати більше інформації від міської ради про рішення, які стосуються молодіжної політики. Загалом молодь відчуває потребу в активнішій взаємодії та налагодженні партнерства з місцевою владою і готова зі свого боку брати участь у тих заходах міської ради, які стосуються молодіжної політики.

Це демонструє, що Молодіжна рада є ефективним інструментом підвищення активності мешканців та зростання рівня громадянської участі.

Ця публікація створена ГО «Європейський діалог» у рамках проєкту «Посилення залученості громадян і впливу громадянського суспільства» та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Коментарі