Ми модернізуємо свою Стратегію

0

Громадська організація “Європейський діалог” нещодавно завершила великий дворічний проект, який ми реалізовували в межах “Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні”, яку виконував Міжнародний Фонд “Відродження” у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів за підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA).

За цей час ми трансформувались із традиційної громадської організації, яка в основному реалізовує проекти, які спрямовані на розвиток Львівщини та України, у незалежний аналітичний центр, який співпрацює, як з органами виконавчої влади, так і органами місцевого самоврядування, готуючи для них аналітичну продукцію згідно зі своїми стратегічними напрямками (регіональний розвиток, децентралізація, електронне урядування). Але, на жаль, аналітика сьогодні не приносить “доходів”, тому ми не можемо відмовитись від реалізації проектів. Усі ці фактори ми врахували у своїй модернізованій Стратегії розвитку до 2020 року.

Ми презентуємо проект Стратегії розвитку ГО “Європейський діалог” до 2020 року разом із Планом її реалізації та Системою оцінки і моніторингу. Пропонуємо Вам долучитись до її обговорення. Надсилайте свої пропозиції до нашої Стратегії на електронну скриньку dialog@dialog.lviv.ua. Пропозиції і зауваження приймаємо до кінця червня 2017 року.

Стратегія розвитку до 2020 року:

Завантажити (PDF, 462KB)

План реалізації Стратегії розвитку:

Завантажити (PDF, 399KB)

Система оцінки і моніторингу Стратегії розвитку:

Завантажити (PDF, 358KB)

Коментарі