Набір в Академію лідерства для голів ОТГ

0

Спільно з Радою Європи, Фонд розвитку місцевої демократії запрошує Вас для участі в Академії лідерства з прикордонного співробітництва. В додатку ви знайдете більше інформації, щодо Академії.

Ті громади які мають сильних лідерів, краще реагують на зміни та мають більший потенціал для розвитку.  Саме для підтримки лідерів громад і спрямована ця програма.

З 2011 року, Рада Європи проводила Академії лідерства для представників місцевого самоврядування. Програма Академії лідерства базується на методології Ради Європи та Центру експертизи реформи місцевої влади (Страсбург) та буде впроваджуватись Фондом розвитку місцевої демократії.

Кожний учасник Академії візьме участь в трьох сесіях програми, які будуть проходити в Польщі.  Отже, запрошуємо для участі голову громади тому що програма розрахована на підтримку вже існуючих лідерів місцевого самоврядування.

Проживання, харчування та навчальні матеріали під час проекту повністю забезпечуються організаторами;
Кошти за квитки будуть компенсовані після кожної сесії (впродовж 1 місяця) не більше ніж 50 євро на участника, у разі перевищення ліміту різниця покривається учасниками самостійно;

Приблизний розклад сесій для учасників:

Сесія 1: Лідерство для організацій – 23-25 жовтня 2019, Жешув

Сесія 2: Лідерство для стратегій – 3 дні в лютому 2020

Сесія 3: Лідерство для розбудови спроможності та потенціалу – 3 дні у квітні 2020

Просимо зареєструватися за формою у додатку. Також просимо звернути увагу, що для участі у Академії, учасники повинні мати біометричні закордонні паспорти або відкриту Шенгенську візу в паспорті старого зразка.

Кінцевий термін подачі заявки – до 26 вересня.

 

З повагою,

Софія Усеінов

Координатор проекту

Leadership Academy for Cross Boarded Cooperation

Foundation in Support of Local Democracy
ul. Żurawia 43, 00-680 Warszawa
tel.: 22 351 93 22; fax. 22 351 93 10
e-mail: sofiia.useinow@frdl.org.pl

Додатки:

Завантажити (DOC, 1.11MB)

Завантажити (DOCX, 1.07MB)

Коментарі