Об’єднані Карпатами: співпраця українських і польських громадських організацій

0

Європейський діалог почав реалізацію проєкту “Об’єднані Карпатами: співпраця українських і польських громадських організацій” в рамках конкурсу Європейське мережування та співпраця Європейської прграми за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу.
Мета проєкту. Посилення спроможності та розвитку співпраці ГО «Європейський діалог» і Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» (Україна) з Асоціацією Розвитку та Промоції Підкарпаття «Про Карпатія» (Республіка Польща) для сприяння розвитку місцевих громад Карпатського регіону шляхом проведення аналітичного дослідження культурно-історичної спадщини Карпатського регіону для розробки концепції транскордонного культурного маршруту та подальшої легалізації в програмі «Європейські Культурні Маршрути» Ради Європи.
Проєкт передбачає проведення спільного аналітичного дослідження українськими та польськими партнерами як основи для розробки Концепції транскордонного маршруту з подальшою перспективою сертифікації цього маршруту в статусі «Європейського культурного маршруту» Ради Європи.
Партнерські організації, що братимуть участь у реалізації проєкту: ГО «Європейський діалог» (Україна), Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» (Україна), Асоціація Розвитку та Промоції Підкарпаття «Про Карпатія» (Республіка Польща).
Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4USociety». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Коментарі