Обласний конкурс мікропроектів отримав пріоритети на 2017 рік

0

2 листопада, на засіданні Конкурсної ради з реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку, затвердили пріоритети конкурсу, граничну вартість мікропроекту на 2017 рік, а також терміни подання заявок.

Як поінформував начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Іван Собко, на наступний рік пропонується п’ять основних пріоритетів – це освітня галузь, дошкільні навчальні заклади, заклади охорони здоров’я, народні доми, вуличне освітлення, а також інші пріоритети. На «інші пріоритети» можна буде подавати проекти, які не дублюються з існуючими обласними програмами. «Слід зауважити, що цього разу в пріоритеті охорони здоров’я ми, окрім ФАПів, даємо можливість подаватися на конкурс районним та міським лікарням, амбулаторіям сімейної медицини, центрам медико-санітарної допомоги, – зазначив Іван Собко. – Ці медичні заклади зможуть здійснити реконструкцію, капітальний ремонт, заходи з енергозбереження, а також придбати необхідне обладнання. А в галузі освіти ми включаємо також позашкільні навчальні заклади».

Також Конкурсна рада встановила граничну вартість мікропроекту, яка не може перевищувати більше ніж 400 тис. грн., а максимальна субвенція з обласного бюджету становитиме 200 тис. грн.

Окрім того, на засіданні затвердили графік проведення навчальних семінарів щодо участі у конкурсі в усіх районах області, а також текст оголошення про проведення конкурсу та терміни прийому заявок до складу експертної комісії.

На завершення перший заступник голови обласної ради Парасковія Дворянин підкреслила, що починається активна фаза конкурсу, закликала усіх до конструктивної роботи і висловила сподівання, що наступного року в області можна буде втілити в життя ще більше корисних ініціатив громад і покращити соціальну інфраструктуру наших сіл та містечок.

Нагадаємо, у вівторок, 25 жовтня, Львівська обласна рада затвердила Програму проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2016-2020 роки в новій редакції.

У новій програмі передбачена низка нововведень. Зокрема, відтепер заявки на участь у конкурсі будуть подаватися лише в електронному варіанті, розроблена відповідна реєстраційна картка, а також до заявки додаватимуться документи, які підтверджуватимуть співфінансування з боку громад, спонсорів, місцевих бюджетів. Окрім того, розроблений новий порядок оскарження конкурсантами результатів конкурсу.

Джерело: Львівська обласна рада

Коментарі