Оголошення тендеру на закупівлю комп’ютерної техніки

0

Громадська організація “Європейський діалог”, в рамках проєкту “Партнерство між громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування в інтеграції та адаптації внутрішньо переміщених осіб у територіальні громади Львівської області” за підтримки проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») оголошує тендер по спрощеній процедурі на закупівлю комп’ютерної техніки для 10 громад-учасниць проєкту.

Замовник: Громадська організація «Європейський діалог»; адреса: 79019, м. Львів, проспект Чорновола, 4, оф. 1, тел: (067) 67-121-89; e-mail: dialog@dialog.lviv.ua.

 1. Опис предмету закупівлі: закупівля 10 (десять) ноутбуків, діагоналлю 15”, вартість одиниці товару має не перевищувати 23000,00 грн.
 2. Терміни надання послуги: грудень 2022 року.
 3. Опис способу подання тендерних пропозицій.

Тендерна пропозиція повинна містити:

 • відповідь на оголошення тендеру за зразком або рахунок із зазначенням вартості одиниці товару в гривнях;
 • термін поставки;
 • термін гарантійного та післягарантійного обслуговування;
 • свідоцтво про реєстрацію або виписку з ЄДРПОУ;
 • витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб;
 • контактний телефон відповідальної особи.
 1. Умови участі: юридична особа або суб’єкт підприємницької діяльності, який має: щонайменше 3-х річний досвід продажу комп’ютерної техніки.
 2. Місце, форма та термін надання тендерних пропозицій: тендерні пропозиції згідно вимог п.3 подаються за формою «Відповідь на оголошення тендеру», яка додається, у письмовій формі за підписом уповноваженої особи учасника в запечатаному конверті або надсилаються поштою на адресу: м..Львів, проспект Чорновола, 4, оф. 1 або в електронній формі за адресою: dialog@dialog.lviv.ua з темою листа “Комп’ютерна техніка для громад” до 17:00 год. 10 листопада 2022 р.
 3. Критерії відбору виконавця: найсприятливіша ціна, гарантійний та післягарантійний термін обслуговування.
 4. Розкриття тендерних пропозицій відбудеться 15 листопада 2022 року о 13:00 в приміщенні ГО “Європейський діалог” за адресою: 79019, м. Львів, проспект Чорновола, 4, офіс 1.
 5. Оголошення результатів – 15 листопада 2022 року після 14:00.

Контактна особа:
Ігор Шимків, shymkivi@gmail.com

Завантажити (PDF, 310KB)

Коментарі