Оголошення тендеру на закупівлю контейнерів для сортування сміття

0

Громадська організація “Європейський діалог”, в рамках проєкту “Екологічна політика Трускавецької громади” за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety звертається до Вас з проханням надати цінову пропозицію на контейнери для сортування сміття”.

Замовник: Громадська організація «Європейський діалог»; адреса: 79019, м. Львів, проспект Чорновола, 4, оф. 1, тел: (067) 67-121-89; e-mail: dialog@dialog.lviv.ua.

 1. Опис предмету закупівлі: закупівля 8 контейнерів для сортування сміття об’ємом 200 л, маса контейнера не більше 80 кг. Вартість одиниці товару має не перевищувати 16 000,00 грн.
 2. Терміни надання послуги: липень 2022 року.
 3. Опис способу подання цінової пропозиції.

Цінова пропозиція повинна містити:

 • відповідь на запит цінової пропозиції за зразком або рахунок із зазначенням вартості одного контейнеру в гривнях;
 • термін поставки;
 • термін гарантійного обслуговування;
 • свідоцтво про реєстрацію або виписку з ЄДРПОУ;
 • витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб;
 • контактний телефон відповідальної особи.
 1. Умови участі: юридична особа або суб’єкт підприємницької діяльності, який має: щонайменше 3-х річний досвід виготовлення контейнерів для сортування сміття з використанням екологічно безпечних матеріалів.
 2. Місце, форма та термін надання цінових пропозицій: цінові пропозиції подаються за формою «Відповідь на запит цінової пропозиції», яка додається, у письмовій формі згідно вимог п.3 за підписом уповноваженої особи учасника в запечатаному конверті або надсилаються поштою на адресу: м..Львів, проспект Чорновола, 4, оф. 1 або в електронній формі за адресою: dialog@dialog.lviv.ua з темою листа “Контейнери для сортування сміття” до 17:00 год. 06 липня 2022 р.
 3. Критерії відбору виконавця: найсприятливіше співвідношення якість-ціна.
 4. Розкриття цінових пропозицій відбудеться 08 липня 2022 року о 12:00 в приміщенні ГО “Європейський діалог” за адресою: 79019, м. Львів, проспект Чорновола, 4, офіс 1.
 5. Оголошення результатів – 08 липня 2022 року після 14:00.

Контактна особа:
Ігор Шимків, shymkivi@gmail.com

Завантажити (PDF, 286KB)

Коментарі