Олександр Софій: “Лише тісна співпраця органів влади з інститутами громадянського суспільства дасть можливість належно реалізувати усі заплановані реформи”

0

12 листопада в офісі Західноукраїнського відділення Міжнародного Фонду “Відродження” відбулась зустріч представників аналітичних організацій Львівщини із менеджером зі зв’язків із національними представництвами Євразійської програми Фонду Відкрите Суспільство Тетяною Марголіною.

Під час зустрічі були обговорені стратегічні та пріоритетні напрямки реформування Української держави та роль в цих процесах інститутів громадянського суспільства. Керівник аналітичної групи Громадської організації “Європейський діалог” Олександр СОФІЙ вважає, що роль неурядових організацій в цих процесах ще не надто відчутна, оскільки успішна реалізація окремих проектів в різних сферах суспільного життя є недостатньою для системних змін в державі. Саме тому ініціатива Міжнародного Фонду “Відродження” у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA) щодо підтримки функціонування недержавних аналітичних центрів, зокрема на регіональному рівні, є такою, що в подальшому сприятиме побудові громадянського суспільства в Україні та систематичному реформуванню України. На його думку, лише тісна співпраця органів влади з інститутами громадянського суспільства дасть можливість належно реалізувати усі заплановані реформи.

Коментарі