Опитування ВПО на Львівщині: результати дослідження

0

ГО «Європейський діалог» у партнерстві із локальними громадськими організація провів опитування внутрішньо переміщених осіб, що проживають на Львівщині. Всього було опитано 122 представника ВПО у 10 громадах Львівської області.

Пропонуємо ознайомитися із результатами дослідження.

“Програма “Стійкість” – це проект, який фінансується Європейським Союзом і впроваджується неурядовою організацією ЕRIM у партнерстві з Black Sea Trust, Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій, Фондом “Східна Європа”, Фондом “Дім прав людини” та Домом прав людини в Тбілісі. Проект спрямований на посилення стійкості та ефективності ОГС, що постраждали від війни, та суб’єктів громадянського суспільства, які постраждали від війни в Україні, включно з незалежними ЗМІ та правозахисниками”.

Ця публікація була підготовлена в рамках проекту «Екстрена підтримка громадянського суспільства та ЗМІ у відповідь на війну в Україні» за сприяння Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю <ім’я автора/партнера> і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Завантажити (PDF, 1.04MB)

 

Коментарі