Організаційний потенціал “Європейського діалогу” відмінний!

0

З метою проведення оцінки організаційної спроможності громадських організацій, які мають аналітичні компоненти, Міжнародний Фонд “Відродження” розробив Інструмент самооцінки організаційного потенціалу, відповідно до якого “Європейський діалог” набрав 110 балів зі 124 можливих.

Метою зазначеного Інструменту є ідентифікація сильних і слабких сторін організаційної здатності.

Організаційний потенціал розуміється як сукупність якостей і процесів, які дозволяють організації виконувати свою основну місію і досягати впливу.

Цей інструмент самооцінки ґрунтується на практичних дослідженнях і професійній літературі про керівництво, управління і вплив некомерційного сектора.

Інструмент слугує для швидкого сканування семи ключових організаційних можливостей (здатностей). Кожна категорія має набір показників, які оцінюються балами, на основі чітко визначених цілей. Як результат, цей Інструмент дає змогу організації зрозуміти її сильні і слабкі сторони організаційного розвитку та допомогти встановити організаційні цілі в галузі розвитку.

Сім можливостей (здатностей) включають:
I. Лідерство: Бачення та управління [8 індикаторів];
II. Професіоналізм: Управління та якість досліджень [14 показників];
ІІІ. Вплив на політику [8 індикаторів];
IV. Прозорість / Підзвітність [7 показників];
V. Адаптивність / Зв’язок [12 показників];
VI. Представленість в медіа [9 показників];
VII. Стійкість [4 індикатора].

Результати формуються на здатності організації задовольняти або досягти необхідну мету. Максимальний загальний можливий бал для організаційного розвитку 124, якщо організація перевищує ціль за кожним показником. Сума всіх семи категорій здатностей дозволяє ідентифікувати загальний рівень організаційного розвитку, який можна  порівняти з іншими організаціями, що працюють в цій галузі. Інструмент також визначає певний рівень здатності на основі сукупного балу, який генерується після завершення цієї оцінки.

З результатами проведення самооцінки “Європейського діалогу” можна ознайомитись тут:

Завантажити (PDF, 924KB)

Коментарі