Починаємо реалізацію нового проекту

0

19 листопада 2015 року в шести областях України – Київській, Одеській, Івано-Франківській, Львівській, Донецькій та Луганській, стартував проект Європейського Союзу «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні».

У рамках цього проекту неурядові організації – його учасники, які позиціонують себе як «слуги» громади, а в процесі децентралізації вже об’єднаної громади, впродовж 2016 року матимуть змогу на практиці застосувати свої знання та навички, щоб допомогти закрити ті «білі плями», які намітились впродовж 2015 року – необізнаності людей щодо перспектив об’єднання, спротиву процесу дуже багатьох незацікавлених сторін.

Для громадянського суспільства в Україні – це ще раз продемонструвати свій потенціал в розбудові демократичної України. Але, на відміну від Революції Гідності – не шляхом боротьби з владою, а шляхом більш рутинної і повсякденної співпраці. Що вимагає, на мій погляд більших зусиль і волі. Але воно того вартує…

Громадська організація “Європейський діалог” реалізовуватиме цей проект в трьох об’єднаних громадах: Новокалинівській і Рудківській Самбірського району та Немирівській Яворівського району. Стартуємо уже цього тижня!

Коментарі