Польський досвід електронного урядування реалізовується у Рівненській області

0

У Рівненській області реалізовується проект ГО «Європейський діалог» «Громадські інформаційні центри у Вінницькiй, Закарпатськiй, Львівськiй та Рівненськiй областях – II етап», метою якого є розповсюдження інформації про наявні послуги електронного урядування серед різних груп населення, підготовка місцевих консультантів, здатних навчити мешканців користуватися послугами е-урядування та розвиток мережі інформаційних центрів громад на базі локальних НУО, бібліотек за активної участі громад та органів місцевого самоврядування.

19 липня у м. Рівне в обласній бібліотеці для молоді, у рамках проекту, відбувся другий семінар «Формування мережі громадських інформаційних центрів в сфері е-урядування».

Учасниками семінару стали представники громадських організацій, бібліотек, органів місцевого самоврядування міст Дубно, Кузнєцовськ, Остріг, смт Сарни, які відбиралися на конкурсній основі з метою формування громадських інформаційних центрів на території Рівненської області. Від Дубенського району учасниками тренінгу були: Ворончук Ольга-прес-секретар Районної ради, Кононова Людмила –директор централізованої системи публічно-шкільних бібліотек.

Під час тренінгу йшлося про те, що польський досвід є корисний для України, адже більшість із проблем, котрі вдалося вирішити міському самоврядуванню в Польщі в рамках проекту «Прозора Польща» сьогодні є актуальними для України. Вирішення цих проблем залежить від позиції громад та їхньої співпраці з місцевою владою в питаннях створення умов для всебічного задоволення потреб людей. Завдання електронної демократії полягає в тому, щоб участь громадян у державній політиці, прийняття рішень було більш легким і простим.

За матеріалами Дубенської ЦРБ

Коментарі