Правова та соціальна допомога ВПО – нові можливості для громад

0

У Львові відбувся семінар «Правова та соціальна допомога ВПО» для десяти партнерських громад Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», який організував ГО «Європейський діалог».

Під час семінару учасники обговорили низку питань щодо організації надання соціальної та гуманітарної допомоги у Львівській області та роботи Хабу «Арена-Львів». Йшлося про такі питання, як опіка, усиновлення, додержання прав внутрішньо переміщених осіб в умовах війни, надання безоплатної правової та доступу до медіації в громадах, взаємодія поліції і громади для створення спільного безпечного простору, взаємодії поліції і громади для створення спільного безпечного простору, соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від війни.

Представники органів місцевого самоврядування, соціальних служб, громадських організацій отримали цінний досвід та знання, як правильно працювати із внутрішньо переміщеними людьми, які їхні базові потреби, як правильно організувати допомогу ВПО та налагодити взаємодію усіх компетентних органів. Таким чином партнерські громади Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» отримали нові можливості та знання щодо допомоги внутрішньо переміщеним людям.

Ця публікація була створена у співпраці з ГО «Європейський діалог» в рамках Проєкту «Партнерство між громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування в інтеграції та адаптації внутрішньо переміщених осіб у територіальні громади Львівської області», та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

DSC_0197 DSC_0199 DSC_0263 DSC_0266 DSC_0285 DSC_0291 DSC_0292 DSC_0294

Коментарі