Прес-тур в Новокалинівську об’єднану громаду

0

13 липня 2016 року громадська організація «Європейський діалог» організувала прес-тур для представників львівських засобів масової інформації в Новокалинівську міську об’єднану громаду на Самбірщині.

Під час даного заходу у журналісти мали нагоду ознайомитись із першими об’єктами, які Новокалинівська об’єднана громада змогла реконструювати завдяки фінансовій децентралізації та реформі місцевого самоврядування, а саме новим ФАПом у селі Мала Білина, нещодавно відкритим дитячим садочком у с. Калинів та будівництвом нового садочка у м. Новий Калинів.

Окрім цього, у рамках прес-туру представники львівських видань поспілкувалися із головою Самбірської районної ради Віталієм Кімаком, головою Новокалинівської об’єднаної громади Богданом Юзвяком, секретарем Новокалинівської об’єднаної громади Ярославою Каркач, новообраним старостою сіл Велика Білина, Мала Білина та Велика Хвороща Новокалинівської об’єднаної громади Тарасом-Мирославом Білинським та експертами громадської організації «Європейський діалог» Олександром Софієм і Тарасом Баранецьким.

Довідково. Даний захід відбувався у межах проекту «Дорожня карта реформ для об’єднаних громад Львівщини», який реалізовує громадська організація «Європейський діалог», в рамках програми ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.

Фото із зазначеного заходу:

Коментарі