Проект “Дорожня карта реформ об’єднаних громад Львівщини” стартував в Немирові

0

9 лютого 2016 року, в приміщенні Яворівської районної ради, аналітична група Громадської організації “Європейський діалог” провела презентацію проекту “Дорожня карта реформ об’єднаних громад Львівщини” для представників органів місцевого самоврядування, які планують об’єднатись в Немирівську громаду.

Під час зустрічі було домовлено про створення ініціативної групи з представників усіх органів місцевого самоврядування, які планують утворити Немирівську об’єднану громаду, яка напрацює спільний план дій розвитку громади на наступні 3 роки. Перша зустріч зазначеної ініціативної групи повинна відбутись 18 лютого цього року в Немирові. Окрім цього, учасники домовились, що аналітична група “Європейського діалогу” презентує даний проект на сесії Немирівської селищної ради, що відбудеться 11 лютого.

Довідково. Підтримка проекту “Дорожня карта реформ” Громадської організації “Європейський діалог” здійснюється в рамках програми ЄС “Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні”, що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.

Коментарі