Реформа середньої освіти у партнерстві з місцевим самоврядуванням

0

10 грудня 2016 року, під патронатом Міністерства освіти і науки України, у Львові відбулися публічні слухання на тему «Реформа середньої освіти у партнерстві з місцевим самоврядуванням», учасниками яких були голови об’єднаних громад, керівники обласних, міських, районних, об’єднаних громад підрозділів освіти, керівники загальноосвітніх навчальних закладів, представники фахових асоціацій вчителів, інститутів підвищення кваліфікації та неурядових організацій.

Під час цих публічних слухань заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей розповів його учасникам про бачення реформи середньої освіти та пріоритетні завдання для місцевого самоврядування у контексті її реалізації. Директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Любомира Мандзій та координатор проектів Маркіян Дацишин дискутували про необхідність координації реформ місцевого самоврядування та середньої освіти, а директор з науки та розвитку Інституту громадянського суспільства Анатолій Ткачук під час скайп-включення розповів про останні напрацювання у сфері децентралізації влади.

На завершення заходу керівник аналітичної групи “Європейський діалог” Олександр Софій презентував проект Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки та закликав усіх присутніх подавати власні пропозиції та зауваження до цієї програми департаментові освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Публічні слухання організовані Інститутом громадянського суспільства та ГО “Європейський діалог” за підтримки Міністерства освіти і науки України.


Концептуальні засади реформування середньої освіти «Нова українська школа»

Завантажити (PDF, 14.55MB)

Реформування середньої освіти у контексті децентралізації

Завантажити (PDF, 1.15MB)

Попередні результати анкетування директорів опорних шкіл

Завантажити (PDF, 1.21MB)

Проект Програми розвитку освіти Львівщини до 2020 року

Завантажити (PDF, 1.2MB)


Фото із публічних слухань:

Коментарі