Регіональні цільові програми Львівщини 2022

0

Мета даного дослідження – проаналізувати ефективність обласних цільових програм Львівщини для напрацювання пропозицій щодо змін програм на 2023 рік в умовах військового стану.

Дослідження поглиблює окремі аспекти документу «Пояснювальна записка до зведеної інформації щодо виконання у січні-вересні 2022 року обласних програм», підготовленого департаментом економічної політики Львівської обласної військової адміністрації.

У пропонованому дослідженні, окрім фінансових показників та короткого опису досягнутих результатів, наведених у «Пояснювальній записці», по кожній із обласних програм було проаналізовано ефективність запланованих заходів в умовах військового стану, а також зміни, які вносились у програми після 24.02.2022р. Аналіз кожної із програм був здійснений у форматі SWOT – аналізу, що дало можливість у стислій формі оцінити їх ефективність. Всі статистичні дані бралися з офіційних джерел,  зокрема офіційного сайту Львівської обласної військової адміністрації.

Не аналізувались програми, які не фінансувались з обласного бюджету у 2022р., а також «технічні» програми, зокрема «Програма виконання судових рішень та виконавчих документів на 2022-2025 роки».

Окремим розділом у дослідженні був проаналізований вплив «Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану», затверджений Постановою КМУ від 9 червня 2021 р. на реалізацію обласних програм.Мета даного дослідження – проаналізувати ефективність обласних цільових програм Львівщини для напрацювання пропозицій щодо змін програм на 2023 рік в умовах військового стану.

Також окремим розділом у дослідженні була  проаналізована ефективність програм в розрізі стратегічних цілей Стратегії розвитку Львівщини до 2027 року з огляду на завершення у 2023 році терміну виконання Плану заходів з її реалізації та необхідності планування наступного Плану реалізації на 2024-2027 роки.

Завантажити (PDF, 1.37MB)

Коментарі