Регіональні цільові програми Львівської області: конкурсна складова

0

Завершилась наша п’ятимісячна робота над дослідженням якості конкурсної складової в регіональних цільових програмах Львівщини, яку ми здійснювали за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства Сполучених Штатів Америки в України.

9 листопада 2017 року ми презентували результати цієї роботи депутатам Львівської обласної ради, керівникам структурних підрозділів Львівської обласної державної адміністрації та представниками громадського сектору, які активно працюють в питаннях регіонального розвитку.

Перші результати нашого дослідження уже лягли в основу змін до Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку, яка буде реалізовуватись в 2018 році. І це наша перша перемога!

Другою перемогою є те, що запропонована нами модель удосконалення конкурсних складових в регіональних цільових програмах і рекомендації, які ми напрацювали, ляжуть в основу розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації, яким регулюється порядок розроблення цих програм. Ці зміни стануть обов’язковими для усіх структурних підрозділів облдержадміністрації, які уже в наступному році проводитимуть конкурси щодо розподілу бюджетних коштів, і дозволять належно унормувати та забезпечити прозоре і відкрите проведення таких конкурсів.

Дякуємо усім, хто нам допомагав та сприяв!

Для тих, хто з певних причин не зміг потрапити на круглий стіл, ми публікуємо презентації основних доповідачів тут.

Презентація керівника аналітичної групи ГО “Європейський діалог” Олександра Софія:

Завантажити (PDF, 386KB)


Презентація заступниці директора департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Валентини Москаленко:

Завантажити (PDF, 1.24MB)


Презентація заступника голови постійної комісії Львівської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Івана Собка:

Завантажити (PDF, 1.79MB)

Із повним текстом аналітичного дослідження “Регіональні цільові програми Львівської області: конкурсна складова” Ви можете ознайомитись в розділі “Аналітика”.

А тут фото з нашого заходу, за які ми вдячні прес-службі Львівської обласної ради:

Коментарі