Розробляємо Стратегію “Електронна Львівщина”

0

У рамках проведення дослідження «Е-урядування в Україні. Головні причини гальмування» аналітики Громадської організації “Європейський діалог” в значній мірі використовують досвід Республіки Польща і зокрема результати впровадження масштабного проекту “Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej”, який реалізувався у 2007-2015 роках на території п’яти воєводств Східної Польщі. Дана тема також буде використана під час панелі «Роль Польщі в реформах на Україні», яку організовує “Європейський діалог” в рамках Конгресу “Ініціативи Східної Європи”, що відбудеться в місті Люблін 29 вересня – 1 жовтня 2016 року за участю українських і польських експертів.

Для проведення експертних обговорень результатів даного дослідження ГО “Європейський діалог” запросила польського експерта Ґжеґожа Гуніча – директора департаменту інформаційних технологій Люблінського воєводства. У доробку польського експерта – створення Центру обслуговування мешканців при міській адміністрації Любліна та воєводського Дата-центру.

9 вересня 2016 року відбувся круглий стіл за участю представників органів влади, інтернет-провайдера “УАРНЕТ” та ГО “Європейський діалог” на предмет розробки стратегії «Електронна Львівщина», під час якого польський експерт розповів про результати впровадження проекту «Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej», який реалізувався у 2007-2015 роках на території 5-ти воєводств Східної Польщі. За підсумками круглого столу буде сформульована Концепція проекту побудови телекомунікаційної інфраструктури для Львівської області.

Коментарі