Стартувала реалізація проєкту “Гідні та екологічні умови проживання для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які проживають у Червоноградському вугільному мікрорегіоні”

0

Ми розпочали реалізацію проєкту “Гідні та екологічні умови проживання для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які проживають у Червоноградському вугільному мікрорегіоні”.

Детальніше про нього ми уже розповідали ось тут.

До основних робіт ще трохи далеко, але у нас зараз триває дуже активна фаза підготовчих робіт, без яких подальші ремонти приміщень з метою створення додаткових місць для розміщення переселенців та здійснення заходів з термомодернізації будівель будуть неможливі.

Ми уже провели тендер на проведення енергоаудиту семи приміщень, у якому перемогло ПП “Енергетична Агенція “Ефективна Енергія”.

Разом з енергоаудиторами ми здійснили перших 6 візитів, під час яких провели енергоаудит цих приміщень та підписали меморандуми про співпрацю зі всіма зацікавленими структурами і установами. Згідно з цими документами ми домовилися із профільними департаментами Львівської ОВА та закладами, яким і належать ці приміщення, співпрацювати в рамках реалізації проєкту “Гідні та екологічні умови проживання для ВПО, які проживають у Червоноградському вугільному мікрорегіоні”, що реалізується ГО “Європейський діалог” за фінансової підтримки Федерального міністерства економіки і захисту клімату Німеччини (BMWK) та підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у межах проєкту “Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України”.

Слідкуйте за нашими новинами, бо далі буде набагато більше…

Коментарі