Стратегуємо на Тернопільщині та Івано-Франківщині

0

8 та 9 травня експерти “Європейського діалогу” Ігор Каспрук та Микола Крат, спільно із представником Фонду розвитку локальної демократії (Республіка Польща) Ґжеґожем Дзярскі, провели другу стратегічну майстерню, присвячену стратегічному плануванню в об’єднаних громадах в рамках міжнародного проекту “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)” у Тернопільській області. Заходи відбувалися в Іванівській та Скала-Подільській об’єднаних територіальних громадах.

Аналогічні заходи також провели 9 та 10 травня наші експерти Олександр Софій та Тарас Баранецький, за участі представника Фонду розвитку локальної демократії Войтека Оджимека, в Гусятинській об’єднаній громаді.

Під час стратегічних майстерень були представлені результати соціологічних опитувань у формі анкетування, які проводилися за участі експертів “Європейського діалогу” і відобразили бачення мешканців громад наявного стану і майбутнього цих громад.

Також, спільно із робочими групами щодо розробки стратегії, польсько-українська експертна команда напрацьовувала стратегічні, операційні цілі та набір проектів для реалізації цих цілей. Під час роботи в групах мешканці громади усвідомили, що після об’єднання у громадах відбулося багато позитивних змін. Окрім цього, мешканці виявили значні можливості росту та потенціали, які раніше ними не бралися до уваги – у сфері туризму, рекреації та локального розвитку.

То ж децентралізація дійсно приносить кращі результати!

Коментарі