Тренінг щодо правил комунікацій проблеми адаптації ВПО у Жидачівській громаді

0

У Жидачівській громаді відбувся «Тренінг з побудови ефективних комунікацій для вирішення проблем ВПО місцевими органами влади» в рамках проєкту «Мобілізація місцевих ОГС для вирішення викликів воєнного стану Львівщини».

В ході тренінгу учасники отримали корисні знання та практичні навички ефективної комунікації щодо проблем інтеграції та адаптації внутрішньо переміщених людей у приймаючих громадах. Також дізналися про необхідність розробки комунікаційної стратегії та комунікаційного плану для висвітлення цієї проблеми, інструменти та канали комунікації. Відбулося практичне заняття щодо визначення ключових повідомлень комунікації з інтеграції ВПО в громаді та щодо визначення каналів просування ключових повідомлень комунікації з інтеграції ВПО в громаді.

Тренінг провела Ірина Марушкіна – кандидат історичних наук, консультант ІА «Варіанти Львів»; доцент кафедри нових медіа ЛНУ ім. Івана Франка; керівник в різні часи: ІА «Вголос»; «Аргумент-газета»; Львівського представництва ІА «Контекст-медіа»; Львівського представництва ІА «Медіа-простір»; керівник і тренер проекту «Школа інноваційного екологічного репортажу», Тренер і автор посібнику «Як писати новини».

Цей тренінг проведено ГО «Європейський діалог» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Коментарі