Тренінг «техніки управління стресом» для груп «Треба жити» і «Разом сильніші»

0
У Бродівській громаді матері та дружини військовослужбовців груп «Треба жити» і «Разом сильніші» побували на тренінгу з психологічної допомоги, що проводила тренерка-консультантка Христина Гаталяк – керівниця тренінгової групи ГО «Європейський діалог.
Учасники тренінгу ознайомились з новими «техніками управління стресом» і як вміти проводити релаксацію. В обговоренні матері та дружини військовослужбовців визначали основні потреби та зміни в житті та вибирали цінності та пріоритети. За активності членкинь «Спілка без Імені» Лариси Шнит , Уляни Мудрик матері та дружини військовослужбовців груп «Треба жити» і «Разом сильніші» є постійними учасниками тренінгів і навчань , які проводять фахівці тренінгової групи ГО «Європейський діалог».

Тренінг  проводився ГО «Європейський діалог» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Ця публікація створена ГО «Європейський діалог» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР  Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст публікації не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Коментарі