ТриМ 2012

0

Шановні пані та панове, вже зовсім близько жеребкування груп фінальної частини чемпіонату Європи з футболу, який відбудеться 2012 року в Україні та Польщі. 16 команд візьме участь у цьому заході. У чемпіонаті ТриМ, який організовує Польсько-Німецька Співпраця Молоді (ПНСМ) у Польщі, Україні та Німеччині аж 48 команд має шанс на успіх!

ПНСМ протягом багатьох років надає особливої ваги обміну молоді з Польщі та Німеччини з ровесниками з України. Тому в переддень проведення Євро-2012 ПНСМ запрошує молодь з цих країн зустрітися в рамках ТриМ.

Україна, Польща та Німеччина пройшли останніми десятиліттями різні шляхи розвитку: Україна отримала незалежність, Польща після вдалих політичних та економічних реформ вступила до Європейського Союзу, а роками розділена Німеччина об’єдналась. Кордони стали відкритими і люди мають більше можливостей знайомитися з іншими країнами для навчання і роботи. Проект ТриМ має на меті звернути увагу молодих європейців на сусідні країни, на їх відмінності в минулому і сьогоденні, але й на подібності та сьогоднішні відносини. Іноземні футболісти в національних лігах і гравці національної збірної, які народилися в інших країнах, є привілейованими представниками міграції. Польські лікарі і робітники працюють в Німеччині, а на їх місце до Польщі приїжджають українці. Для дітей і молоді часто це означає зміни, до яких вони неготові, з якими вони ще не зустрічались – чи це переїзд до іншої країни з іншою мовою спілкування, де нема близьких друзів та родичів, чи перебування у своїй країні без батьків. ТриМ має допомогти зрозуміти успіхи та поразки, прості та складні сторони наступних понять – мігрант, відомий чи звичайний, дорослий чи дитина.

ТриМ 2012

Основним елементом проекту ТриМ є футбол, а якщо бути точним – вуличний футбол. Але крім цього під час зустрічей ми торкатимемось також інших тем, що цікавлять молодь – сім’я і друзі, школа і освіта, мода і культура.

Молодь повинна навчитися краще пізнавати один одного і вчитися один у одного ще до першої футбольної зустрічі. Як виглядає твоя школа? Що ти робиш у вільний час? Як виглядає твоя кімната? З кількох осіб складається ваша сім’я?

До ТриМ підготовка триватиме не лише на футбольному полі, але і в книгах, в інтернеті, на тренінгах, семінарах, на кухні і на концерті. Чи Україна насправді більша за Німеччину і як довго їхати туди поїздом? Чи усі німці п’ють пиво і насправді читають Ґете і Шіллера? Чи усі поляки католики і чи дійсно там водяться зубри?

Теми і можливості їх обговорення будуть спільно визначені командами.

Хто може подати заявку?

Ми шукаємо як команди, які хочуть брати участь у відбіркових регіональних турнірах та фіналі, так і приймаючу сторону (господарів), яка влаштовує відбіркові турніри.

Заявка команд

У ТриМ можуть брати участь різні команди – незалежно від того чи це спортивний клуб чи школа, молодіжний клуб чи команда пластунів. Команда повинна складатися принаймні з чотирьох і не більше семи учасників віком від 12 до 15 років (кількість гравців на полі) та двох керівників (опікунів). У кожній команді повинна грати хоча б одна дівчина.

Команди можуть подавати заявку в індивідуальному порядку або спільно з партнерами з Польщі та Німеччини.

Заявка приймаючої сторони (господарів турнірів)

Подавати заявку можуть школи, молодіжні та спортивні клуби а також освітні установи Німеччини, Польщі та України, які хочуть бути приймаючою стороною. Для цього вони повинні мати у використанні ігрове поле розміром приблизно 10х15 метрів, можливість забезпечити проживання 60 осіб і приміщення для спільних занять.

Заявку слід подати до 23.12.2011 електронною поштою:

Заявка для господарів турнірів:

http://wiki.dpjw.org/trim/index.php?type=orte

Заявка для команд:

http://wiki.dpjw.org/trim/index.php?type=teams

Відбір

До 29.12.2011 для кожного регіонального турніру ПНСМ вибере шість команд з трьох країн, а також поінформує всіх кандидатів, чи вони пройшли кваліфікацію.

Представники всіх закваліфікованих команд і приймаюча сторона будуть запрошені до Блоссіна, недалеко від Берліна, на організаційну зустріч, яка відбуватиметься 13-15.01.2012 р., де повинна бути представлена кожна команда.

Організаційна зустріч

На організаційній зустрічі представники усіх команд за підтримки ПНСМ зможуть підготувати як самі турніри, так і інші елементи програми.

Під час підготовки команди збиратимуть інформацію на тему країн, з яких приїхали інші команди їхньої турнірної групи, налагодять з ними контакт і організують у власній школі чи клубі свято чи захід, що має на меті популяризацію інформації про партнерські країни. Це може бути музичний концерт або літературний вечір, представлення інформації про країну та її мешканців або пошук у своїй батьківщині слідів мігрантів з країн, що беруть участь у турнірі.

Під час підготовчої зустрічі учасники зможуть скористатися порадами та підтримкою ПНСМ у цій сфері.

Турніри

Організаторами і місцем проведення турніру можуть бути навчальні заклади, школи, молодіжні та спортивні клуби.

Турніри, в яких братимуть участь кожного разу по дві команди з України, Польщі та Німеччини триватимуть принаймні чотири дні, щоб можна було пів дня проводити матчі, а решту дня реалізувати інші спільні заходи.

Турніри повинні проводитися не пізніше початку травня 2012 року.

Правила

Матчі проводитимуться на невеликому полі (приблизно 10х15 метрів) командами з чотирьох осіб кожна (не враховуючи запасних) з участю принаймні однієї дівчини в команді.

Кожна команда грає проти іншої протягом 2х10 хвилин.

Гра ведеться без арбітрів. Команди дотримуються правил чесної гри.

Фінал Переможці регіональних турнірів переходять у фінал, запланований на початок червня у Польщі.

Фінал буде складатися з турніру і додаткової спільної програми.

Роль ПНСП у проекті: допомога командам у налагодженні партнерських відносин; проведення організаційної зустрічі для команд, допомога під час укладання програми і узгодження домовленостей між командами; фінансова підтримка підготовки команд і турнірів у Польщі та Німеччині за максимальними фіксованими ставками ПНСМ; залучення тренерів з ПНСМ (це не футбольні тренери!), які допоможуть наповнити змістом підготовку та діяльність команд та партнерств; допомога в оформленні віз та централізоване страхування усіх турнірів; надання допоміжних матеріалів, напр. німецько-польсько-українського розмовника. ТриМ є спільним проектом, що реалізується Польсько-Німецькою Співпрацею Молоді у співпраці з наступними партнерами:

Фонд Польсько-Німецького Співробітництва

Реновабіс

Полен Плюс

Коментарі