У Києві відбулась фінальна зустріч у рамках “Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні”

0

20 квітня 2017 року у Києві була проведена фінальна зустріч учасників трирічного (2014-2017) проекту “Ініціатива з розвитку аналітичних центрів в Україні”, який реалізував Міжнародний Фонд “Відродження” у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

IMG_20170420_154835

У рамках Ініціативи була надані гранти на інституційний розвиток десятьом аналітичним центрам в Україні. Зокрема, гранти отримали: Інститут світової політики, ГО “Європейський діалог”, Асоціація сприяння самоорганізації населення, Діксі Груп, Центр дослідження суспільства, Європа без бар’єрів, ГО “Інститут аналітики та адвокації”, ГО “Донецький інститут інформації”, ГО “Агенція журналістики даних” та Благодійний Фонд “Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва”.

IMG_20170420_154803_HDR

Під час зустрічі, партнери обмінялися досвідом реалізації інституційних грантів в ключових питаннях: розвиток системи управління, фінансова стабільність, «чи є життя після інституційних грантів», аналітична спроможність, співпраця із владою, співпраця із іноземними аналітичними центрами. Були обговорені сильні та слабкі сторони Ініціативи. Як результат – сформовані рекомендації для більш ефективної реалізації інституційних грантів на майбутнє.

Коментарі