У Львівській обласній раді відбувся обмін досвідом у реалізації проектів

0

29 листопада у сесійній залі Львівської обласної ради відбулася підсумкова конференція міжнародного проекту «Зміцнення сталого регіонального розвитку через співробітництво органів влади і місцевих громад Львівської області».

У конференції взяли участь представники Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації, районних, міських та сільських рад, громадських організацій Львівщини. Для участі у конференції прибула делегація з Польщі. Експерти з реалізації Програми Регіонального розвитку в Польщі Томаш Рутковскій та Моніка Мацкєвіч поділилися своїм досвідом.

Також під час конференції йшлося і про успішні практики в реалізації проектів у Львівській області. Зокрема заступник начальника управління економічного аналізу та прогнозування, начальник відділу з питань бюджету Львівської обласної ради Ярослав Грицевич поінформував учасників заходу про результати моніторингу впровадження «Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку» в 2012 році.

Слід зауважити, що лідером проекту «Зміцнення сталого регіонального розвитку через співробітництво органів влади і місцевих громад Львівської області» є Організація самоврядувань Єврорегіону «Буг» з Хелму. Польським партнером проекту є Центр співпраці Польща-Схід з Любліна. Головний український партнер – ГО «Європейський діалог». Проект співфінансувався в рамках програми «Підтримка Демократії 2012», яка реалізується польською фундацією Міжнародної співпраці для розвитку «Знати як».

У рамках проекту був здійснений відбір учасників проекту – представників органів місцевого самоврядування (міських, сільських/селищних рад) та організацій, зацікавлених в створенні місцевих програм розвитку та підготовці проектів, спрямованих на вирішення проблем громад районів області. Вони взяли участь в навчальному візиті за тематикою проекту в містах Хелмі та Любліні (Республіка Польща). Окрім того, в жовтні цього року відбувся цикл семінарів в районах Львівської області для громад районів Львівщини, які проводили українські та польські експерти, представники профільних управлінь Львівської обласної ради.

Коментарі