У Львові пройде ярмарок рекреаційного туризму

0

5-6 листопада у Львівському Палаці мистецтв відбудеться Ярмарок рекреаційного туризму – промоція українсько-польського прикордоння.

Основною метою проекту є промоція природничого і культурного потенціалу Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей та Підкарпатського воєводства, надання можливостей представникам рекреаційного туризму для представлення своїх пропозицій на туристичному ярмарку, налагодження співпраці між польськими та українськими суб’єктами туристичної індустрії.

В ярмарку візьмуть участь 45 експонентів, 30 учасників з Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей України та 15 із Підкарпатського воєводства Польщі. Проектом передбачено видання рекламних проспектів, каталогу ярмарки, проведення спеціалізованої конференції, забезпечення радіо-реклами, розміщення статей в пресі, рекламних щитів та рекламних плакатів.

Основний захід проекту – проведення туристичного ярмарку у Львівському Палаці мистецтв, що відбудеться 05-06 листопада 2014 року. 

Організатори в рамках ярмарку забезпечують проживання і харчування одного-двох учасників від організації (фірми), надають безкоштовно одну забудову, стенд, розміром до 6 квадратних метрів та розміщення інформації в каталозі ярмарки. Проїзд, участь інших учасників здійснюється за власний кошт.

У разі зацікавлення участі в «Ярмарку рекреаційного туризму» прохання надіслати до 6 жовтня 2014 року анкету-заявку учасника написати на адресу igor@dialog.lviv.ua .
Організатори залишають за собою право відбору учасників ярмарку.
З додаткових питань прохання контактувати за телефонами:
(032) 243-52-97
(050) 370-31-03

Громадська організація «Європейський діалог» виконує проект «Ярмарок рекреаційного туризму – промоція українсько-польського прикордоння» в рамках проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу № IPBU.03.02.00-18-832/12 «Транскордонна співпраця для рекреаційного туризму польсько-українського прикордоння» Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 рр.

Коментарі