Управління стресом. Тренінг у Рава-Руській

0
Тренінг “Психологічна допомога низької інтенсивності з управління стресом” відбувся у Рава-Руській. Організований та проведений в рамках реалізації Проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства“.
Цікавий захід відбувся 4 січня в стінах Будинку дитячої та юнацької творчості” у Раві-Руській.
Цей та низка інших тренінгів спрямовані на подолання ментальних втрат спричинених війною, а також проводяться з метою розвитку комунікації та грамотного управління конфліктами. Чудово, що до участі в них долучається багато мешканців громади, що у свої професійній діяльності найбільше контактують з іншими людьми. Це держслужбовці, педагоги, соціальні працівники.
Дякуємо працівникам Будинку дитячої та юнацької творчості та директору Любові ТОВАРЯНСЬКІЙ за теплий, по-домашньому, прийом нашої тренінгової групи.
????Невдовзі у нашій громаді відбудеться ще низка подібних заходів, тому слідкуйте за анонсами та залишайтесь на зв’язку з нами.
Цей тренінг проведено Європейський Діалог за підтримки ІСАР Єднання Isar Ednannia у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права Центр демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці америк анського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.
Ця публікація створена ГО «Європейський діалог» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР  Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст публікації не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.
Коментарі