В Україні стартувала програма DOBRE

0

25 жовтня у Києві відбувся офіційний старт програми “Децентралізація приносить кращі результати і ефективність” (DOBRE) з бюджетом в $50 млн., яку фінансує Агентство США із міжнародного розвитку (USAID).

“Програма, яка запускається сьогодні, допоможе 75-и об’єднаним громадам в семи областях України”, – повідомила посол США в Україні Марі Йованович під час відкриття програми DOBRE.

На старті в програмі братимуть участь 25 громад: по 6 – з Тернопільської і Дніпропетровської областей, 4 – з Івано-Франківської, по 3 – з Миколаївської і Херсонською, 2 – з Харківської і одна з Кіровоградської. Ще 50 об’єднаних громад будуть обрані для участі в проекті в 2017 році.

Програма допоможе громадам поліпшити якість державних послуг, оживити місцеву економіку, боротися з корупцією, а також поліпшити можливості для участі людей в розвитку самих громад.

ГО “Європейський діалог” на презентації програми DOBRE представляли її виконавчий директор Ігор Каспрук та керівник аналітичної групи Олександр Софій


DOBRE – п’ятирічна програма USAID із загальним бюджетом в $50 млн, метою якої є підтримка ефективного управління об’єднаних громад; допомога конструктивній взаємодії громадян, громадянського суспільства з органами державного управління; прозорість і якісне надання послуг.

Коментарі