Відбувся вступний семінар проекту “Громадські інформаційні центри Львівщини – в режимі доступу 7/24”

0

24 лютого відбувся перший семінар в рамках проекту «Громадські інформаційні центри Львівщини – в режимі доступу 7/24». Відкрила його Леся Корнат з Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА.

Важливим акцентом семінару було обговорення нових реалій роботи бібліотечних працівників в умовах децентралізації. І очевидно, що треба готуватися до серйозних змін.

Експерт “Європейського діалогу” Олександр Софій представив порівняльний аналіз кількості та забезпеченості закладів культури у Ярославському повіті Підкарпатського воєводства та Яворівському районі Львівської області. При співмірній сумі, виділеній на забезпечення цієї галузі в обох адміністративних одиницях України і Польщі, їхня кількість різниться разюче. Так, у Ярославському повіті всього 9 бібліотек та два Будинки культури, спотру і туризму, а натомість на Яворівщині – 65 народних домів та 69 бібліотек.

* * * * *
Проект втілюється за фінансової підтримки Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX – виконавцем проекту міжнародної технічної допомоги «Глобальні Бібліотеки «Бібліоміст-Україна».

Коментарі